Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Київ
Показати телефон

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • Саламандра - Агенція Нерухомості
    29 000 $
    104 $/м²

    Історична, 8

    ВИГІДНО
    багатофункціональне приміщення
    278 м²
    1972 рік побудови
    5 днів тому
    Вигідна пропозиція! Комерційне приміщення в центрі с. Мачухи Продається просторе комерційне приміщення в самому серці селища — ідеальна локація для розвитку бізнесу з активним пішохідним та автомобільним трафіком! Загальна площа — 278 м² Об’єкт складається з трьох автономних приміщень з окремими входами — чудова можливість для власного бізнесу Основне приміщення — 165,5 м² Висота стелі — 3,26 м Відсутність носійних перестінків — повна свобода перепланування Окремий лічильник електроенергії Рампа та зручний заїзд із заднього двору * Друге приміщення — 46 м² Висота — 2,74 м Світле, з вхідною групою та двома вікнами * Третє приміщення — 60 м² Дві окремі кімнати Висота — 2,74 м Вихід на...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій