Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Київ
Показати телефон

Продаж квартир (3)

  • Меридіан
    32 000 $
    889 $/м²

    Зелена вул., (Будинок)

    єВідновлення Відеотур
    ЖК Горизонт
    1 кімната
    36 / 14 / 12 м²
    поверх 2 з 4
    2021 рік побудови
    сьогодні
    Продаж квартири в передмісті Тернополя, село Петриків, вул. Зелена. Будинок розташований у тихому та затишному районі, всього за 1 км від міста, що забезпечує зручне поєднання спокійного життя поруч із природою та швидкого доступу до всієї міської інфраструктури. Квартира знаходиться в новобудові на 2 поверсі з 4. Загальна площа — 36 кв.м. Будинок цегляний, що гарантує хорошу тепло- та шумоізоляцію. Передбачено індивідуальне опалення. Стан квартири — після забудовника, що дозволяє реалізувати власні дизайнерські рішення та облаштувати простір повністю під свої потреби. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 35 000 $
    645 $/м²

    Підгородня вул., 1-А

    2 кімнати
    54.3 / 21 / 14 м²
    поверх 8 з 8
    2019 рік побудови
    3 дні тому
    Продаж 2-к квартири в обжитому будинку. Близько 250 м до готельно-ресторанного комплексу "Братислава" та вул. С. Будного м. Тернопіль Якісно і надійно збудований будинок. Зовнішня стіна у дві цегли з утепленням. Під індивідуальне опалення. Роздільне планування Кухня коридор туалет вана та дві окремі кімнати. Одна кімната та частина кухні мають скоси у стелі. Є світло, газ, вода, каналізація центральна міська.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Веста
    36 500 $
    793 $/м²

    Шептицького вул., (Будинок 3)

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК На Шептицького
    1 кімната
    46 / 12 / 20 м²
    поверх 5 з 10
    2023 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається 1 кім квартира в новобудові.Будинок зданий та заселений.Хороша локація, поряд зупинка громадського транспорту,супермаркет рукавичка,річка Серет.Хороша транспортна розвязка до обїздноі дороги міста 1,5 км.До центрального ринку 2.5 к.м.Квартира продається по переуступці. Хорошим бонусом до даної квартири є те що її можна зробити 2 рівневою з занальною плорщею в межах 70 м².