Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Киев
Показать телефон

Продажа паркомест (48)

  • 32 000 $
    1 524 $/м²

    Владимира Ивасюка просп. (Героїв Сталінграду), 4

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Почайна Оболонь
    паркоместо
    21 м²
    сегодня
    Пропонується на продаж паркомісце в підземному паркінгу в ЖК Оазис, проспект Володимира Івасюка, 4. Площа 21 кв.м. Зручне розташування відносно виїзду та виходу.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Сертифицированный риелтор СФНУ
  • 20 000 $
    976 $/м²

    Харьковское шоссе, 150/15

    гараж
    21 м²
    2001 год постройки
    сегодня
    Продається гаражний бокс у підземному паркінгу за адресою Харківське шосе 150\15. Площа 20.5 м.кв. 3.50*5.88. Закритий воротами. Можна використовувати як кладовку також.Охорона. Комунальні послуги 300 грн.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • BALENA
    8 000 $
    800 $/м²

    Верховной Рады бульв., 21-А

    паркоместо
    10 м²
    3 дня назад
    Пропоную місце на продаж в підземному паркінгу, за адресою бульвар Верховної Ради 21б. Під стандартне легкове авто. (седан і т п) Паркінг під цілодобовою охороною та відеонаглядом. Зручне та компактне місце неподалік центрального в'їзду в паркінг.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 39 000 $
    1 741 $/м²

    Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 28-А

    паркоместо
    22 м²
    4 дня назад
    Без комісії Фото реальні. Печерський р-н. Печерськ. вул.Тютюнника (колишня Анрі Барбюса) 28а, паркомісце S=22,4м2 (4.20 Х 5,46) на 2-му рівні 3-рівневий підземний паркінг в ЖК преміум-класу Cardinal (ЖК Кардинал) 2019р.п. Парко-місце під несучою/ капітальною стіною, можливість встановлення ролетів/імпровізації гаражного боксу, в паркингу електрика, можливе встановлення зарядки для електрокарів, цілодобова охорона, автомийка 6хв пішки. Зручне розташування у культурному та бізнесовому центрі столиці, поруч посольство Лівану, БЦ LEVEL, багатоповерхова забудова престижних ЖК METROPOLE, ЖК "Престиж Холл", ЖК Greenville, ЖК Standford, ЖК "Тетріс Холл", Національний палац мистецтв «Україна», Київсь...
    Риелтор
  • 18 000 $
    1 200 $/м²

    Заречанская ул., 3/3-А

    гараж
    15 м²
    3 дня назад
    Продам нежитлове приміщення/гараж. Виставка, вул.Зарічанська 3/3-А Площа: 14,9 кв.м. (2.93х5.08м, висота 3.29м) Вартість: 18000$ + витрати на переоформлення 12%. Знаходиться в багатоквартирному будинку на 0 поверсі. (Забудовник РАУШ). Лічильник на світло, 220V. Ворота 2,2х2,5м. Закритий двір. Ключі на руках. Показ по попередній домовленості. Пропозиція від представника власника, покупець ніяких комісій не платить.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • FORMAT
    13 500 $
    738 $/м²

    Химиков ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
    гараж
    18.3 м²
    сегодня
    Продається вбудований гараж по вулиці Хіміків загальною площею 18,3 м.кв. Ворота металічні, сухий, заведено світло, вода. Спальний обжитий район. Всі деталі та організація огляду по телефону.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • FORMAT
    26 000 $
    1 857 $/м²

    Короля Даниила ул., 20А

    БЕЗ КОМИССИИ Южный бульвар
    паркоместо
    14 м²
    сегодня
    Продається паркомісце в підземному паркінгу в центрі Івано-Франківська по вулиці Короля Данила. Обжита новобудова. Закрита прибудинкова територія. Площа 14 м.кв. Автоматичні ворота на в'їзд. Вільне.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Realty Group
    18 000 $
    300 $/м²

    40-го Батальйону Кривбас ул. (Саранська), 1а

    БЕЗ КОМИССИИ
    гараж
    60 м²
    сегодня
    Потрібен капітальний гаражний бокс для кількох машин? Давно плануєш свій бізнес, але немає потрібного місця?! Тоді цей варіант для тебе! Пропонуємо просторий бокс, який підійде під гараж, або склад, або майстерню, що знаходиться у центрально-міському районі (Макулан), гаражний кооператив “Зірка”. Детальна інформація: – Довжина 16 м, ширина 6м, висота воріт 4/4 м – ворота виготовлені з металу 4мм – фундамент виконаний із фбс блоків 6 . – стіни незалежні від сусідів, бокс має 4 власні стіни і не залежить від сусідів. – стіни гаражного боксу побудовані в шлакоблоках і мають товщину 400 мм. – при бажанні можна завезти воду в бокс, пластикова труба в 4 метрах від боксу. – перекриття плита пуст...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Центр нерухомості «М2»
    17 000 $
    1 063 $/м²

    Стрийская ул., 45-А

    паркоместо
    16 м²
    сегодня
    ВЛАСНИК Продам Паркомісце у підземному паркінгу! Закривається на ролету! Ціна 17000$
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Центр нерухомості «М2»
    17 000 $
    1 063 $/м²

    Стрийская ул., (Будинок)

    паркоместо
    16 м²
    сегодня
    Продаж ВІД ВЛАСНИКА - БЕЗ КОМІСІЇ Паркомісце у новобудові Зручний заїзд. вул. Стрийська 45 (Галжитлобуд , 2 лінія) Будинок будується, здача 3кв. 2026р. Площа 16м ЛИШЕ ОДИН за ціною 17000 $ Телефонуйте
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Центр нерухомості «М2»
    23 000 $
    1 429 $/м²

    Стрийская ул., 45-Г

    паркоместо
    16.1 м²
    сегодня
    Продам підземний паркінг Стрийська зв ТЦ Фабрік площа 16,1м зручне, поруч виїзду. ціна 23000$
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Центр нерухомості «М2»
    16 000 $
    941 $/м²

    Навроцкого ул., 31-А

    паркоместо
    17 м²
    сегодня
    Продаж Паркомісця вул. Навроцького 31 Будинок ЗДАНИЙ. 17м, в підземному паркінгу. Велике, зручне. Ціна 16000 $
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН МАГНАТ
    11 500 $
    257 $/м²

    Тернопільська ул., 17

    БЕЗ КОМИССИИ Югозападный
    гараж
    45 м²
    вчера
    Продаж приміщення в гаражному кооперативі «Новатор». Має двоє воріт, заведена електрика, дві ями. Поштукатурений. Можна розділити на 2 гаража. Деталі за тел
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • KRES
    60 000 $
    640 $/м²

    Кудрявская ул., 37

    гараж
    93.8 м²
    вчера
    До Вашої уваги представлений гараж на продаж в гаражному кооперативі "Вільний", що знаходиться за адресою вул. Кудрявська 37. Просторий гараж на 2 авто. Також в гаражі є 2 підвали. Зручна транспортна розвязка.
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 10 000 $
    602 $/м²

    Березняковская ул., 23

    БЕЗ КОМИССИИ Березняки
    гараж
    16.6 м²
    сегодня
    Продам гаражний бокс в ГБК Березняки-3. За адресою: вул. Березняківська, 23. Бокс знаходиться на 3 поверсі кооперативу “Березняки-3”, по вулиці Березняківська 23. Розмір гаража: - довжина 5.90 м - ширина 2,83 м - висота стелі 2,54 м В гаражі встановлений електричний лічильник. В будівлі є санвузол та вода. Будівля цегляна, перекриття залізобетонні. В'їзд на територирію коперативу за електронними перепустками. Підйом на поверх здійснюється по серпантину за принципом сучасного паркінгу. Цілодобовий відеонагляд та охорона. Стіни цегляні, перекриття з бетону. На території СТО, мийка, естакада. 10 000 у.о.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 27 000 $
    1 667 $/м²

    Пантелеймона Кулиша ул. (Челябинская), 2

    гараж
    16.2 м²
    сегодня
    Продаж цегляного гаражного приміщення з підвалом (ямою) на 1-му поверсі в закритому 6-ти поверховому паркінгу у ГБК "Лівобережний-1" за адресою вул. Пантелеймона Куліша 2 (вул.Челябінська), Дніпровський район. Поряд метро «Лівобережна». Гараж знаходиться на 1-му поверсі біля охорони, загальною площею 16.2 кв.м. Розмір гаража: - довжина 5.95 м - ширина 2,73 м - висота стелі 2,78 м Розмір підвала: - довжина 5,2м - ширина 2,73 м - висота 2 м В гаражі підключено світло, є лічильник. На поверсі є вода та санвузол. Кооператив обладнаний відеонаглядом та фізичною охороною. На території також функціонують автомийка, шиномонтаж, СТО, веломайстерня. 27000 у.о. Розумний торг при зустрічі...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Люция
    30 000 €
    2 000 €/м²

    Академика Глушкова просп., 9-В

    паркоместо
    15 м²
    2 дня назад
    Продам власне паркомісце (15 м2), у підземному паркінгу Київ. пр. Академіка Глушкова, 9-В Зручний заїзд, охорона. Дохід з оренди 7000 гр/міс. Вартість 35 000 долл. Без комісії. Телефонуйте за номером: [телефон скрыт]Люция
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 11 500 $
    581 $/м²

    Гетьмана Мазепи ул. (Красовського), 59

    БЕЗ КОМИССИИ Дубове ЖК Аvila Sky
    гараж
    19.8 м²
    2022 год постройки
    2 дня назад
    Продам Гараж 19.8 м.кв. (в новобудові) р-н. Дубово вул. Гетьмана Мазепи 59 ( Красовського ). Площа гаражу 19.8 м.кв.. Розмірі: довжина – 5.28 м. ширина – 2.80 м. Ворота ролети автоматичні на пульті (2.44*2.60). Без оглядової ями. Свіжий ремонт. Підлога – плитка, стіни – пофарбовані, стеля – пофарбована h= 2.70 м. Світло - дві фази, розведена електрика по всьому гаражі. Вартість 11500$+ витрати на переоформлення. Пропозиція від представника власника. Показ за попередньою домовленістю.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 11 500 $
    737 $/м²

    Панаса Мирного ул., 16/1

    паркоместо
    15.6 м²
    2 дня назад
    Продам парко місці в підземному паркінгу р-н. Озерна вул. Панаса Мирного 16/1 ЖК Амстердам. Площа парко місця S=15.6 м.кв. на першому рівні. На паркінгу відео нагляд, автоматичні ворота (які відкриваються з пульта), сухий і просторий. Ідеальний варіант для тих хто проживає в ЖК Амстердам чи поруч. Не потрібно шукати де поставити авто вечері і відкидати сніг зимою! Вартість: 11500$ + оформлення (нотаріальні і податок). Покупець комісійних не платить, тільки за парко місце і оформлення. Телефонуйте! Показ по домовленості, завчасно!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 46 000 $
    2 556 $/м²

    Крещатик ул. (Kreschatic), 27-Б

    паркоместо
    18 м²
    2 дня назад
    Продажа паркомісця 18метрів в самому центрі Києва,ЖК Капітолій,вул.Хрещатик 27Б,будинок преміум класу.Паркінг у даному житловому комплексі з цілодобовою охороною та відеонаглядом. Ваше авто буде в безпеці!Зручний заїзд.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Акрол   Дім
    14 000 $
    933 $/м²

    Гетмана Мазепы ул., 30

    паркоместо
    15 м²
    3 дня назад
    Пропоную місця в підземному паркінгу в ЖК Millennium 1 черга Асортимент складається з: - паркомісце - паркомісце з кладовою Телефонуй
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям