Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Киев
Показать телефон

Аренда коммерческой недвижимости (2)

  • GOLD партнери
    9 000 грн/мес
    360 грн/м²

    Мирна ул., 3-A

    многофункциональное помещение
    25 м²
    2 нед. назад
    Оренда комерційного приміщення – 25 м² Локація: м. Гостомель, вул. Мирна, ЖК закритого типу ✨ Переваги приміщення: Новий сучасний ремонт, світлий інтер’єр з яскравими дизайнерськими акцентами Панорамні вікна та власний вихід на терасу Електрика, вода, інтернет – усе підключено Охорона та контроль доступу на територію комплексу Ідеально підходить для: офісу, салону краси, шоу-руму, студії, кав’ярні to go чи креативного простору. Вартість оренди: 12000грн. Телефонуйте для перегляду.
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    28 665 грн/мес
    450 грн/м²

    Свято-Покровская ул. (Ленина), 140

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    63.7 м²
    2025 год постройки
    4 нед. назад
    Оренда комерційного приміщення у центрі Гостомеля Пропонується в оренду сучасне комерційне приміщення в новому будинку, яскравий фасад — чудова видимість для клієнтів! Гостомель, центр 63.7м² (можна розділити на два окремі приміщення по 56 м²) Комунікації: світло, вода Зручний заїзд, приміщення має безбар’єрний доступ ️ Є паркінг біля будівлі Ідеально підходить для будь-якого виду бізнесу — офіс, салон, кав’ярня, шоурум, магазин, медичний або навчальний центр. Ціна — 450 грн/м² Телефонуйте для перегляду: [телефон приховано]Катерина, АН Gold Партнери) Деталі
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям