Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Киев
Показать телефон

Аренда коммерческой недвижимости (13)

  • Комфорт Real Estate
    30 000 грн/мес
    78 грн/м²

    Вокзальна, 5

    БЕЗ КОМИССИИ
    производственное помещение
    387 м²
    3 дня назад
    На території є: 2 пилорами (станки) , обрізний станок , торцовочний станок , циркулярка , обладнання для розводки та заточки пил , Підключена електроенергія 380V , Є вода , Пилорама діюча та готова до роботи без додаткових вкладень
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    62 300 грн/мес
    100 грн/м²

    Киевская ул. (107-ї Кременецької Дивізії), 1

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    624 м²
    2 нед. назад
    Здається в оренду просторе та повністю адаптоване приміщення під дитячий садочок у місті Кременець, вул. Київська Готове рішення для старту без зайвих вкладень! Приміщення облаштоване меблями Є всі комунікації: світло, газ , вода , газове опалення Два санвузли Повноцінна кухня Ігрова накрита зона Багато окремих кімнат – ідеально для груп або занять Ковролін – безпечно та затишно для дітей Перекритий дах Відеонагляд по території Призначення: Земля – комерційне Приміщення – комерційне Універсальний варіант для різних напрямків: дитячий садочок , приватна школа , центр розвитку дітей ,студії, гуртки та навчальні простори , дитячий центр чи клініка МОЖЛИВО ОРЕНДА ЧАСТИНИ !!!!!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    30 000 грн/мес
    240 грн/м²

    Горбача ул., 5б

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    125 м²
    3 нед. назад
    Здається в оренду приміщення для бізнесу в Кременці! вул. Горбача, 5б Комерційне приміщення – 125 м² ✔️ Просторий зал з можливістю перепланування ✔️ Ремонт під орендаря – ви самі обираєте, як виглядатиме ваш простір ✔️ Тепла підлога, газовий котел – комфорт у будь-яку пору року ✔️ Встановлені витяжки ✔️ Великі панорамні вікна – багато природного світла ✔️ Зручний під’їзд, можливість облаштування вивіски Ідеально для: медичного центру магазину ️‍♂️ фітнес- або йога-студії ‍♀️ салону краси шоуруму офісу чи коворкінгу
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    15 000 грн/мес
    97 грн/м²

    Дубенская ул., 140

    БЕЗ КОМИССИИ
    торговое помещение
    155 м²
    3 нед. назад
    К Р Е М Е Н Е Ц Ь !!! Просторий зал 155 м.кв. в ОРЕНДУ! Цокольний поверх ️Кременець , вул. Дубенська (автовокзал)️ Переваги: - розвинена інфраструктура❗️ - працюючий бізнес по сусідству❗️ - лічильники води, електроенергії❗️ - ремонт❗️ - санвузол, інтернет ❗️ - вентиляція, освітлення, опалення ( тепла підлога або кондиціонер) ❗️ - аварійний вихід,вхід з двору❗️
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    10 000 грн/мес
    345 грн/м²

    Б. Козубского ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    29 м²
    3 нед. назад
    Тепле, світле, з якісним ремонтом Є санвузол та бойлер Можливість виведення води та каналізації в зал Зручне планування Ідеально підходить для: • перукарні • салону краси • масажного кабінету • майстерні • магазину • офісу • та інших видів бізнесу
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    10 000 грн/мес
    143 грн/м²

    Защитников Украины ул. (Льотчиків-Визволителів), 62

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    70 м²
    3 нед. назад
    Всередині приміщення вже зроблено якісний ремонт — вам залишається лише завозити меблі та запускати роботу. Є власний санвузол — це ще один плюс для комфорту персоналу та клієнтів. Опалення у приміщенні — газове, отже ваші витрати на комунальні послуги будуть більш економними, особливо в холодну пору року. Локація дійсно виграшна — це перша лінія від дороги в районі Горбача, просто біля Центральної лікарні. А це означає стабільний потік людей щодня, що дуже важливо для бізнесу. Поряд зупинки громадського транспорту, продуктові магазини, житловий комплекс — усе це створює чудове оточення, яке працює на вас.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    16 000 грн/мес
    138 грн/м²

    Вишнівецька, 1

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур
    торговое помещение
    116 м²
    3 нед. назад
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    3 500 грн/мес
    184 грн/м²

    Шевченка, 45

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    19 м²
    3 нед. назад
    Присіщення в самому центрі міста,з хорошим заїздом, при потребі з меблями! Приміщення цокольне. Вода, електроенергія.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    1 750 $/мес
    10 $/м²

    Ольжича пер., 6

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    175 м²
    3 нед. назад
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    3 000 $/мес
    2 $/м²

    Киевская ул. (107-ї Кременецької Дивізії), 5

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1356 м²
    3 нед. назад
    Оренда виробничого комплексу в місті Кременець, Тернопільська обл., вул. Київська, 5 Загальна площа 1357 м² Оренда можлива повністю або частинами Розташування промислова зона Зручний підїзд великогабаритного транспорту Тверде покриття території Огороджена териорія Переваги комплексу: Власна водонапірна башта Власна електична станція 60 кВ 1 га території частково асфальтовано Кабінети різної площі під офіси, склади або виробництво Окремий будиночок для персоналу Можливість проживання працівників на території Ідеально підійде для: ️ Виробничої діяльності ️ Логістичного центру ️ Складського комплексу ️ Переробного або сервісного підприємства Це простір для масштабування вашого бізнесу: автономн...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    8 500 грн/мес
    521 грн/м²

    Б. Козубского ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    16 м²
    3 нед. назад
    Здається в оренду комерційне приміщення в центрі , поруч із реабілітаційним центром для людей з інвалідністю та клінікою ВІСАН (томопатологія). • прибудоване до основної будівлі • окремий вхід • парковка поруч • усі комунікації підключені • зроблений ремонт • готове до використання
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    6 000 грн/мес
    139 грн/м²

    Симона Петлюры ул., 1б

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    43 м²
    3 нед. назад
    Чудовий обєкт для оренди. Дуже тепло. Поряд АТБ! Останнє приміщення у комплексі!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    28 380 грн/мес
    330 грн/м²

    Шевченко ул., 59

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    86 м²
    3 нед. назад
    Здається в оренду приміщення в самому серці Кременця — поруч із центральною площею, активний пішохідний трафік Призначення: ідеально підійде для кафе, магазину, салону чи іншого бізнесу Переваги приміщення: • вигідне розташування • раніше функціонував суші-бар • популярна та впізнавана точка • наявні всі комунікації: газ електроенергія водопостачання каналізація санвузол Вартість: 330 грн/м² Доступність: з 1 травня Можливі індивідуальні домовленості — відкриті до ваших пропозицій.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям