Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Киев
Показать телефон

Продажа коммерческой недвижимости (1)

  • STATUS
    270 000 $
    1 200 $/м²

    Шухевича, 20

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    225 м²
    3 нед. назад
    Шукаєте надійну інвестицію у сфері послуг? Пропонується до продажу діючий бізнес-комплекс у с. Ланчин, розташований на стратегічно важливому напрямку — дорозі від Коломиї до Буковелю. Це повністю укомплектований та запущений об'єкт, який не потребує додаткових вкладень у технічне оснащення. Що входить у склад комплексу: Мийка самообслуговування: 2 пости з підігрівом підлоги (сніг не затримується, працює в будь-яку погоду). Професійний шиномонтаж: Повний набір обладнання. 2 бокси спеціального призначення: Для хімчистки авто та професійної мийки килимів. Торгова зона та сервіс: Функціонуючий магазин та кафе. Технічні переваги та комунікації: Приміщення та земля: Площа будівель 248 м²,...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям