Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Киев
Показать телефон
Города

Продажа коммерческой недвижимости (8)

  • 400 000 $
    734 $/м²

    Связистов ул., 1

    помещение для оказания услуг
    545 м²
    2009 год постройки
    сегодня
    ДІЮЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС У ЛУЦЬКУ — ГОТОВИЙ БІЗНЕС І СТАБІЛЬНИЙ ПОТІК КЛІЄНТІВ У продажу об’єкт, який уже сьогодні приносить дохід. Комплекс на 545 м² розташований у місті, на вул. Зв’язківців 1, і працює у форматі спорт + SPA + готель. На території 17 сотих у власності — простір, який дає свободу для розвитку і масштабування. Комплекс діючий. Клієнтська база є. Процеси налагоджені. Функціонал, який формує цінність: — басейн, що робить комплекс конкурентним у сегменті wellness; — сауна та хамам — затребуваний SPA-набір, який працює щодня; — 16 готельних номерів: можливість приймати групи, спортсменів, гостей міста, організовувати заїзди під реабілітацію чи детокс-програми; — п...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 65 000 $
    1 300 $/м²

    Дубновская ул., 23

    многофункциональное помещение
    50 м²
    1 нед. назад
    Продаж фасадного приміщення по вул.Дубнівська ,загальна площа 50 кВ,приміщенні є всі комунікації,світло,вода,санвузол
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 450 000 $
    2 500 $/м²

    Арцеулова ул., 2

    многофункциональное помещение
    180 м²
    1 нед. назад
    Продам комерційне приміщення,загальна площа 180 кВ,великі стелі,індивідуальне електроопалення,15 кват світла,два входи,4 кабінети
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 185 000 $
    2 846 $/м²

    Ривненская ул., 105

    многофункциональное помещение
    65 м²
    1 нед. назад
    Продам комерційне приміщення вул.Рівненська,загальна площа 65 кВ,індивідуальне опалення,підігрів підлоги,фасадне приміщення,10 кват світла,є всі комунікації
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 115 000 $
    2 556 $/м²

    Победы просп., 7

    многофункциональное помещение
    45 м²
    1 нед. назад
    Продаж комерційного приміщення по вул.Перемоги,загальна площа 45 кВ,Щ ремонтом і з орендарями
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 110 000 $
    3 667 $/м²

    Винниченка ул., 23

    многофункциональное помещение
    30 м²
    1 нед. назад
    Продався комерційне приміщення в центрі міста,вул.Винниченка,площа 30 кВ,ремонт,всі комунікації
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 116 000 $
    1 966 $/м²

    Леси Украинки ул., 18

    многофункциональное помещение
    59 м²
    1 нед. назад
    Продаж комерційного приміщення вул.Лесі Українки,площа 59 кВ,зроблено ремонт з якісних матеріалів,всі комунікації в приміщенні
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Волинське Агентство Нерухомості
    110 000 $
    1 571 $/м²

    Соборности просп., 27

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    70 м²
    1 нед. назад
    Продається приміщення медико-діагностичного центру на пр. Соборності. Практично закінчений свіжий ремонт. Може використовуватись як під медичний заклад, так і як перукарня, масажний салон та інші напрямки, де потрібні "мокрі точки". Можливий обмін на квартиру.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям