Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Киев
Показать телефон

Продажа коммерческой недвижимости (1)

  • Центральне Агентство Нерухомості
    285 000 $
    150 $/м²

    Шевченка, 2

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1900 м²
    2 мес. назад
    Продаж комерційного комплексу за 30 км від Чернівців Близько 1900 м² на ділянці 20 соток + 20 соток під парковку Чернівецька область, с. Рингач Універсальна комерційна будівля, яку можна адаптувати під: готель / пансіонат; реабілітаційний або медичний центр; SPA, wellness або санаторний комплекс; ресторанно-бенкетний комплекс / зал подій; дитячий табір чи центр відпочинку; виробничий цех (легка промисловість); пекарню, кондитерський цех; швейний або фасувальний цех; логістичний чи офісно-складський комплекс. Структура комплексу Цокольний поверх: - 5–6 приміщень (кухня, пекарня, склади, SPA, кабінети, технічні зони). - Санвузол і душ. - 3 окремі входи + вхід через кухню. Плитка на підлозі...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям