Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Киев
Показать телефон

Продажа домов (1)

  • Топаз
    22 000 $
    322 $/м²

    Ярослава Мудрого

    68.4 / 51 / 6 м²
    1 этаж
    31 сот
    2 комнаты
    1 мес. назад
    Продаж будинку в мальовничому передмісті Всього 14 км від Вінниці – село Сосонка. Ідеальне розташування – поруч школа, зручний доїзд та спокійна атмосфера. Характеристики будинку: Загальна площа: 68,4 м² (житлова: 51 м², кухня: 6 м²) Газ та світло підключені Опалення: газове (конвектор) + пічне Ділянка: 31 сотка родючої землі Погріб, сарай, літня кухня (заведений газ) Централізоване водопостачання по вулиці Чудовий варіант для комфортного життя чи дачі!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям