Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Киев
Показать телефон
Города

Аренда коммерческой недвижимости (3)

  • DOMIN
    27 749 грн/мес
    750 грн/м²

    Ковпака ул. (Ковпака), 59

    ПРЕМИУМ
    многофункциональное помещение
    37 м²
    2000 год постройки
    сегодня
    Пропоную в оренду для малого бізнесу, торгівельної точки, зали для надання послуг, тощо... приміщення в торгівельному комплексі. Застеклена зала з проведеним світлом і облаштована кондиціонером. Поряд працюючи магазини різного направлення. Місто прохідне. Є паркорка невеличка перед комплексом, поряд зупинки транспорту, житові забудові, лікарні.. Якщо треба визначитись з вибором, дзвоніть! Завжди на зв' язку!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • DOMIN
    25 000 грн/мес
    134 грн/м²

    Свободи просп. (Прокофʼєва), 14

    помещение свободного назначения
    186 м²
    вчера
    Оренда унікального комерційного приміщення – ваш простір для творчості та бізнесу! Шукаєте ідеальне місце для реалізації ваших ідей? Пропонуємо просторе комерційне приміщення на Проспекті Свободи, яке стане ідеальною основою для вашого бізнесу чи творчого проєкту! Переваги вашого нового простору: - Велика площа: 186 м² на 2-му поверсі – простір для амбітних ідей та комфортної роботи. - Високі стелі: Додають приміщенню відчуття простору та свободи. - Гнучке планування: Вільний open space, який можна адаптувати під ваші потреби. - Унікальний стиль: Сучасний дизайн із можливістю перепланування та ремонту під ваш запит. - Комфортні умови: Кондиціонер для оптимального мікроклімату та окрем...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • DOMIN
    14 500 грн/мес
    418 грн/м²

    Свободи просп. (Прокофʼєва), 14

    офисное помещение
    35 м²
    вчера
    Оренда стильного офісу в серці міста – ваш ключ до успіху! Два сучасних офіси типу "open space" на Проспекті Свободи чекають на вашу команду! Це ідеальний простір для тих, хто прагне поєднати комфорт, функціональність і престиж. Переваги вашого нового офісу: - Оптимальна площа: 35 м² кожний офіс, (є 2 офіса поряд, загальною площею 70м²) на 3-му поверсі – ідеально для невеликої, але амбітної команди. - Престижна локація: Проспект Свободи – діловий центр із зручною транспортною розв’язкою. - Сучасний дизайн: Стильний ремонт і готові меблі створюють професійну атмосферу з першого дня. - Технологічний комфорт: Безперебійний високошвидкісний інтернет для безперервної роботи. - Ексклюзивні...