Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Киев
Показать телефон

Продажа коммерческой недвижимости (2)

  • 64 000 $
    454 $/м²

    Вірменська, 9б

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    141 м²
    вчера
    Продається комерційна будівля в м. Тисмениця Пропоную до продажу окрему двоповерхову комерційну будівлю Розташування: попри дорогу, всього 20 м від районної поліклініки Загальна площа - 141 м² Ділянка - 2 сотих Два поверхи + цоколь Окремі входи Санвузли на кожному поверсі Окремі лічильники на світло на кожному поверсі Опалення - кондиціонери + підключений газ Підійде під: медичну лабораторію приватну клініку, медкабінети офіс салон краси магазин, шоурум будь-який комерційний бізнес Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Агентство нерухомості "Олімп"
    1 100 000 $
    550 $/м²

    Об'їздна, 4

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    2000 м²
    2 мес. назад
    Унікальна нерухомість — готовий бізнес із душею. Кінна ферма + багатофункціональний комплекс з виробничими складськими та офісними приміщеннями! Продається масштабний об’єкт для тих, хто шукає більше, ніж просто нерухомість. Це — 2,7 га землі у мальовничій місцевості за 40 км від Івано-Франківська, де сучасна інфраструктура поєднується з атмосферою свободи та престижу. Ключові характеристики: • Площа земельної ділянки: 2,7 га • Сучасний кінний комплекс: • конюшня з можливістю розміщення до 8 коней • гігієнічна кімната для догляду за кіньми • окремі огороджені ділянки для випасу • Житлові приміщення (330 м²): сучасний євроремонт, кухня, санвузли, повна комплектація побутовою техніко...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям