Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Київ
Показати телефон

Продаж будинків (1)

  • Sitalo Real Estate
    240 000 $
    571 $/м²

    Незалежності, 17

    420 / 168 / 38 м²
    3 поверхи
    28 сот
    6 кімнат і більше
    вчора
    Просторий сучасний будинок для комфортного проживання біля Львова у с.Вислобоки . Пропонується до продажу будинок площею 420 м² (житлова – 168 м², кухня – 38 м²), гостьовий будинок -55 м.кв. Земельна ділянка -28 сот . Будинок побудований із якісних матеріалів та обладнаний усіма необхідними інженерними системами для зручності та енергоефективності. Дах металошифер. Фасад утеплений пінопластом . Комунікації: світло,газ,свердловина, септик . Встановлено газовий та електричний котел, сонячні колектори для нагріву води. У будинку є підвал із бетонних блоків ( на усю площу першого поверху ) , цокольний поверх , гараж. На першому поверсі великий хол, 3 кімнати , кухня та сунвузол. На другому пове...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій