Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Київ
Показати телефон

Продаж квартир (247)

  • 68 000 $
    1 046 $/м²

    Гетьмана Сагайдачного вул. (Фурманова), 9

    3 кімнати
    65 / 38 / 9 м²
    поверх 7 з 9
    1980 рік побудови
    1 тиж. тому
    ​Шукаєте ідеальний варіант для родини в тихому районі? Ця квартира заслуговує на вашу увагу! ​Основні характеристики: ​Загальна площа: 65кв простору вистачить усім. ​Житлова площа: 38кв три окремі кімнати. ​Кухня: 9 кв комфортна площа для сімейних вечерь. ​Поверх: 7-й чудовий вигляд з вікна та менше шуму від доріг. ​Стан та переваги: В квартирі виконаний якісний косметичний ремонт, що дозволяє новим власникам заїхати відразу після угоди без додаткових вкладень. Квартира світла, тепла та охайна. ​Розташування: Будинок знаходиться у спокійному спальному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є все необхідне: школи, дитячі садки, магазини та зупинки транспорту.КОД 10893
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ Сертифікований рієлтор СФНУ
  • 55 000 $
    948 $/м²

    Уласа Самчука вул., 11

    єВідновлення Дальні Яківці
    3 кімнати
    58 / 36 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    1970 рік побудови
    1 тиж. тому
    ​Пропонується до продажу світла та доглянута трикімнатна квартира у тихому спальному районі міста. Ідеальний варіант для тих, хто шукає готове житло за розумною ціною. ​Головні характеристики: ​Загальна площа: 58 кв раціональне планування. ​Житлова площа: 36 кв т ​Кухня студія 6 кв компактна та функціональна. ​Поверх: 5-й з 5 ти ​Тип будинку: Панельний теплий та надійний. ​Стан квартири: В оселі виконаний гарний косметичний ремонт. Все чисто, охайно та зроблено з любов’ю. Стан дозволяє заїхати та жити відразу після купівлі, не витрачаючи час на брудні роботи. ​Розташування: Спокійний район з розвиненою інфраструктурою. Поруч садочки, школи, магазини та зони для прогулянок. Відсутн...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ Сертифікований рієлтор СФНУ
  • 56 000 $
    836 $/м²

    Просвіти вул., 13

    3 кімнати
    67 / 42 / 8 м²
    поверх 4 з 9
    1 тиж. тому
    КОД 9346 Трикімнатна квартира в самому Центрі міста! Цегляний будинок. Всі кімнати окремі. Поверх четвертий з дев'яти. Два балкони! Санвузол роздільний. Розвинена інфраструктура. Поруч школа, садочки, магазини, супермаркети, зупинка громадського транспорту, Корпусний парк. КОД 9346
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"
    45 000 $
    978 $/м²

    Котляревського вул., 8

    2 кімнати
    46 / 27 / 9 м²
    поверх 3 з 3
    1 тиж. тому
    Центр, біля ЦУМу, квартира під ремонт. Чудовий варіант для власного перепланування. Огляд за попередньою домовленістю. Додаткова інформація за вказаним номером телефону. Код 16972
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"
    38 000 $
    1 188 $/м²

    Небесної Сотні вул. (Леніна), 96

    1 кімната
    32 / 17 / 5 м²
    поверх 5 з 5
    1 тиж. тому
    В продажу гарна квартира на подолі, готова для життя , є газова колонка, кондиціонер .
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"
    31 000 $
    939 $/м²

    Небесної Сотні вул. (Леніна), 86

    єВідновлення Поділ
    1 кімната
    33 / 17 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    1 тиж. тому
    Квартира на подолі, гарне розташування , не кутова квартира, охайна , вікна не замінені дерево , взагалі стан задовільний . можна під оренду , труби замінені , каналізаційний стояк також . В квартирі газова колонка , тому гаряча вода буде завжди . Охайний під'їзд . Торг .
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"
    95 000 $
    1 118 $/м²

    Володимира Івасюка вул. (Головка), 19

    3 кімнати
    85 / 42.4 / 12.5 м²
    поверх 11 з 15
    1 тиж. тому
    До вашої уваги представлена до продажу трикімнатна квартира, яка знаходиться в новому комфортабельному будинку в мікрорайоні Левада. Поруч з будинком знаходиться вся інфраструктура, яка потрібна для життя: магазини, супермаркети, ТЦ "Мир", зупинки громадського транспорту, дві школи та дитячі садочки, є гарні місця для прогулянок та затишні кафешки. Квартира розміщена на зручному 11 поверсі, з вікон відкривається чудовий вид. Сама квартира дуже затишна та тепла. Опалення центральне, але встановлено тепловий лічильник, який дає змогу економії на комунальних платежах. На всі інші комунікації також встановлені лічильники. Квартира дуже зручна та функціональна, три окремі кімнати, простора кухня...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"
    50 000 $
    1 104 $/м²

    Милорадович Єлизавети вул., 45

    1 кімната
    45.3 / 17.2 / 14.6 м²
    поверх 1 з 4
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж однокімнатної квартири в цегляній новобудові. Тихий спальний район. Квартира розташована на першому поверсі п’ятиповерхового цегляного будинку. Не кутова. Є великий світлий балкон. Простора кухня. Після ремонту ніхто не проживав. За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону. Код: 16454
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"
    66 000 $
    1 015 $/м²

    Героїв АТО вул. (Красіна), 65

    єВідновлення
    3 кімнати
    65 / 39 / 8 м²
    поверх 9 з 9
    1 тиж. тому
    Продаж трикімнатної квартири з ремонтом в цегляному будинку по вул. Героїв АТО. Квартира розташована на 9-му поверсі. Є технічний поверх. Не кутова. Є засклений балкон і лоджія. Кімнати окремі, санвузол роздільний. Чудовий варіант для сім’ї з дітьми. Зручне місце розташування - поруч необхідні магазини, супермаркет, школа, дитячий садок, відділення пошти, зупинка транспорту. Розглядаємо продаж по держпрорамах та іншими безготівковими розрахунками. За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону. Код: 16364
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"
    45 000 $
    1 000 $/м²

    Геннадія Біліченка вул. (Петровського), 37

    1 кімната
    45 / 19 / 13 м²
    поверх 3 з 9
    2018 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж однокімнатної квартири в новобудові. Індивідуальне опалення. Продаж з меблями і технікою. Квартира утеплена ззовні по фасаду. Чудовий варіант як для проживання так і для здачі в оренду. Код: 16742
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"
    18 000 $
    1 385 $/м²

    Алмазна вул., 4

    1 кімната
    13 / 8 / 5 м²
    поверх 3 з 5
    1 тиж. тому
    Продаж однокімнатної компактної квартири в цегляному будинку на Алмазному. Розташована на 3-му поверсі 5-ти поверхового будинку. В квартирі зроблений косметичний ремонт. За додатковою інформацією звертайтеся за номером т елефону. Код: 16760
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"
    66 000 $
    1 015 $/м²

    Героїв АТО вул. (Красіна), 65

    єВідновлення
    3 кімнати
    65 / 39 / 7.5 м²
    поверх 9 з 9
    1 тиж. тому
    Продаж квартири в гарному стані. Цегляний будинок, не кутова, поліпшене планування, кімнати окремі. Балкон+лоджія. Можливий продаж по державним програмам. Вся інфраструктура поруч з будинком. Додаткова інформацію за вказаним номером телефону. Огляд у зручний час за попередньою домовленістю. Код 16364
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"
    25 000 $
    1 059 $/м²

    Небесної Сотні вул. (Леніна), 69

    1 кімната
    23.6 / 10 / 10 м²
    поверх 1 з 1
    1 тиж. тому
    Продаж 1-кімнатної квартири на Подолі. Будинок квартирного типу знаходиться відразу за зупинкою. Закритий двір. Встановлений двоконтурний котел, лічильники на воду, електрику та газ. Вода та каналізація централізовані. Стан житла охайний, зроблений ремонт. Документи готові до продажу. Огляд у зручний час за попередньою домовленістю. Код 16607
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Рієлторська компанія "STATUS"