Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ)
Киев
Показать телефон

Продажа квартир (52)

  • Центральне Агентство Нерухомості
    124 000 $
    1 596 $/м²

    Буковинская ул., 62-А

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Парковая зона
    ЖК Compass
    2 комнаты
    77.7 / 28.8 / 15 м²
    этаж 3 из 5
    2024 год постройки
    сегодня
    Продається 2-кімн. квартира у новобудові ЖК «Компас» від БК «Водограй». Вул. Буковинська. Унікальний обʼєкт тим, що це єдина квартира з двома відкритими балконами на цілий комплекс. Будинок зданий в експлуатацію, підключені всі комунікації, документи в наявності, квартира готова до продажу. Площа – 70/77.7кв.м. Закритий комплекс з фойє, відеонаглядом, підземними паркінгами, озелененням, зручними та правильними підʼїздами і багато ін. Квартира знаходиться на 3-ому поверсі, має індивідуальне газове опалення (котел, підігрів підлоги та батареї), стяжка, штукатурка та електророзводка. Ліфт. Ціна – 124000у.о. Деталі за тел. [телефон скрыт] #Центральне_Агентство_Нерухомості
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Центральне Агентство Нерухомості
    85 000 $
    937 $/м²

    Черновола ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Русская ЖК Кришталеве озеро
    3 комнаты
    91 / 49 / 20 м²
    этаж 9 из 10
    сегодня
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Центральне Агентство Нерухомості
    77 000 $
    867 $/м²

    Александра Герцена ул., 91а

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Парковая зона ЖК Буковинский
    2 комнаты
    89 / 39 / 13 м²
    этаж 4 из 10
    сегодня
    2-кімнатна новобудова по вул. Герцена (район ЖК Компас) Квартира двостороння, наявна простора спальна з гардеробною, кухня з панорамним вікном та кладовою У квартирі розведене опалення та водовідведення, залита стяжка. Загальна площа - 88.8 кв.м, 4-й поверх Встановлені вхідні броньовані двері Квартира двостороння, світла й простора. Здача - кінець 2026 року Ціна: 77000 у.о.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Центральне Агентство Нерухомості
    96 500 $
    1 401 $/м²

    Проектная ул., 3-А

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    69 / 30 / 20 м²
    этаж 5 из 6
    2024 год постройки
    сегодня
    Продам 2-кімнатну новобудову в приватному секторі неподалік від Кварцу! Двохстороння квартира площею 68,9 мКв ідеального планування: - Простора кухня-студія із панорамним краєвидом; - Роздільний санвузол; - Дві окремі кімнати; - Відкритий балкон Комплектація квартири максимальна від забудовника і включає розведення сантехніки та теплої підлоги по всій квартирі! Малоповерхова забудова, де присутні ліфти та преміум-якість! Вартість - включно із нотаріальними переоформленням Не зволікайте, телефонуйте, поки дана квартира ще є в продажу! [телефон скрыт]
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Центральне Агентство Нерухомості
    97 000 €
    808 €/м²

    Главная ул., 279-Д

    БЕЗ КОМИССИИ ТЦ "Депот"
    4 комнаты
    120 / 60 / 39 м²
    этаж 4 из 5
    2016 год постройки
    2 нед. назад
    Чудова пропозиція для вашої сім'ї - дворівнева квартира, загальною площею 120 м.кв.. Зданий в експлуатацію будинок в затишному районі міста. Продумане планування, яке легко адаптувати під Ваші потреби. Тут є все, що необхідно: простора кухня-студія із відкритим балконом, окрема спальня на першому рівні, ще дві спальні на другому рівні, кабінет, гардеробні й санвузли на кожному поверсі + горище. Простору вистачить для всіх. Будинок теплий та обжитий, підключені всі комунікації (світло, вода, газ), що дозволить переїхати в житло одразу по завершенню ремонту. А район надзвичайно комфортний для життя - в дворі є дитячий майданчик та альтанки для мешканців комплексу, швидка доступність до ТЦ...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Інвестор
    52 000 $
    1 238 $/м²

    Бульвар Буковинського Віча

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Стынка ЖК GREENLAND
    1 комната
    42 / 14 / 13 м²
    этаж 3 из 9
    сегодня
    Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК Greenland, вул. Буковинського Віча Забудовник — Ромтісбуд • Поверх 3/9 • Площа 42м² • Індивідуальне газове опалення (котел) • Панорамні вікна — максимум світла та простору • Виконана штукатурка стін • Розведена електрика • Сучасне планування у новому житловому комплексі Здача в експлуатацію кінець 2028 року Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію чи здачу в оренду
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 64 500 $
    860 $/м²

    Кагарлицька ул., 7-Б

    єВідновлення ЖК Кагарлыцкий
    3 комнаты
    75 / 45 / 14 м²
    этаж 1 из 5
    2022 год постройки
    вчера
    Продається 3 новобудова в ЖК Кагарлицький Знаходиться біля вулиці Руської Підлягає під програму ЄОселя
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 73 000 $
    525 $/м²

    Русская ул., 39

    3 комнаты
    139 / 44 / 47 м²
    этаж 2 из 2
    сегодня
    Продається квартира після реконструкції. Зроблене перепланування згідно дизайну з однорівневоі в дворівневу квартиру. Сучасна , світла та комфортна для проживання буде квартира після завершення ремонту. Внутрішній двір , вільна парковка.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Центральне Агентство Нерухомості
    115 000 €
    1 643 €/м²

    Русская ул., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Русская ЖК ул. Русская, 214
    2 комнаты
    70 / 30 / 15 м²
    этаж 8 из 9
    2018 год постройки
    2 дня назад
    Продається 2-кімн. квартира в новобудові. Вул. Руська (р-н Фастівської, забудовник «Чернівціжитлобуд» Будинок зданий в експлуатацію; індивідуальне газове опалення, тепла підлога ремонт. • Площа квартири складає 70 м² та розташована на 8 поверсі. • Повністю укомплектована технікою (3 кондиціонери, телевізори, посудомийка, холодильник, пральна машинка, сушка, духовка, плита тощо.) Ціна - 115ʼ000 Є #Центральне_Агентство_Нерухомості
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 48 000 $
    921 $/м²

    Героев Крут бульв. (Героїв Сталінграду), 19

    БЕЗ КОМИССИИ Южный массив
    2 комнаты
    52 / 28 / 9 м²
    этаж 9 из 9
    1990 год постройки
    2 дня назад
    ❗️Продаж (терміновий обʼєкт) 2-х кімнатна квартира по Бульвару Г. К. 19 (одразу біля ЖК Водограй, парку Жовтневого, вул. Воробкевича, 22 школа) 9/9 поверх, 2 роздільні кімнати, 53 м2, лоджія; Квартира під чистову обробку (готова до ремонту); Централізоване опалення, всі комунікації ; Шикарний краєвид на парк Жовтневий та бік с. Годилів; Фасад будинку повністю утеплений, гарний підʼїзд з ремонтом, замінені двері в підʼїзд, домофон; Поряд є багато прибудинкових парко-місць та дитячий майданчик; Один з кращих районів нашого міста; Продаж без податків при переоформленні;
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 167 000 $
    1 621 $/м²

    Ривненская ул., 8а

    БЕЗ КОМИССИИ Южный массив
    3 комнаты
    103 / 57 / 20 м²
    этаж 8 из 10
    3 дня назад
    Продається пентхаус на Рівненській 8-А (від надійного забудовника «РомтісБуд»). Зроблений гарний ремонт, індивідуальне опалення та тепла підлога. У площу 103 м² входить: 1. Кухня студія 2. Дві спальні 3. Два санвузла 4. Гардероб Меблі та техніка по домовленості Ціна: 170000$ Олексій - [телефон скрыт] АН «Penthouse»
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 129 000 $
    1 016 $/м²

    Турецкая ул., 1

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    4 комнаты
    127 / 95 / 13 м²
    этаж 2 из 3
    3 дня назад
    Продаж великого та просторого 4-х кімнатного австрійського люксу на Турецькій площі! Квартира з ремонтом, має індивідуальне опалення, дві окремі спальні, вітальню та балкон. Знаходить на найкращому другому поверсі та має площу 127 м²! Меблі та техніка залишаються!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 87 000 $
    1 145 $/м²

    Сторожинецкая ул., 45

    БЕЗ КОМИССИИ Сторожинецкая
    2 комнаты
    76 / 27 / 17 м²
    этаж 9 из 10
    3 дня назад
    Продається пентхаус на Сторожинецькій (біля Канівської), стан від забудовника, 76 м², дві кімнати, два рівня, великі кімнати, панормані вікна, лоджия. Ціна: 83000$ Також є пентхауси 81 та 83 м²
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 27 700 $
    693 $/м²

    Софии Окуневской ул. (Георгія Димитрова), 9

    БЕЗ КОМИССИИ Парковая зона
    2 комнаты
    40 / 26 / 8 м²
    этаж 1 из 2
    3 дня назад
    Продається 2-х кімнатна квартира по вул. Софії Окуневської (5 хв до Кобилянської). Стан під ремонт, 40 м², індивідуальне опалення, окремі кімнати, низький перший поверх, гарний внутрішній двір. Також до квартири є кладова. Ціна: 32000$ Олексій - [телефон скрыт] АН «Penthouse»
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 225 000 $
    1 364 $/м²

    2-й Венский пер., 16

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Віденська брама
    4 комнаты
    165 / 80 / 35 м²
    этаж 4 из 4
    2018 год постройки
    3 дня назад
    Продаж пентхауса у котеджному містечку «Віденська Брама» Пентхаус знаходиться на 4 поверсі, з авторським ремонтом, загальною площею 165 м² та має: - кухню та обідню зону - 4 спальні - 2 санвузла - 2 лоджії - 4 балкона - Гардероб та комірку Квартира має індивідуальне газове опалення, теплу підлогу, декоративний камін, а також повністю укомплектована меблями та технікою. Ціна: 235 000$ Олексій - [телефон скрыт] АН «Penthouse»
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 75 000 $
    852 $/м²

    Ольги Кобылянской ул., 10

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    3 комнаты
    88 / 40 / 8 м²
    этаж 1 из 3
    3 дня назад
    Продається квартира під комерційне приміщення на Кобилянській. Перший поверх, 88 м2, стан повністю під ремонт, два поверха, тераса, підвал та кусочок землі. Ціна: 85 000$ (торг) Олексій - [телефон скрыт] АН «Penthouse»
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 63 000 $
    887 $/м²

    Прутская ул., 29б

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    71 / 20 / 35 м²
    этаж 4 из 5
    3 дня назад
    Продаж новобудови з антрісольним поверхом (кухня студія + спальня) біля центру по вул. Прутській. Квартира з ремонтом, укомплектована меблями та технікою, загальною площею 70 м² та знаходиться на 4 поверсі. Також є кладова та ніша під гардероб. Ціна: 65 000$ Олексій - [телефон скрыт] АН «Penthouse»
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 55 700 $
    1 238 $/м²

    Науки ул., (Будинок)

    1 комната
    45 / 16 / 18 м²
    этаж 10 из 10
    3 дня назад
    Продаж 1-но кімнатної новобудови на Рівненській в ЖК «Аметист» . Квартира в стані від забудовника, площею 45 м² та знаходиться на 10 поверсі. Будинок на етапі здачі в експлуатацію. Ціна: 55 700$ Олексій - [телефон скрыт] АН «Penthouse»
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 69 000 $
    966 $/м²

    Южно-Окружная ул., (Будинок)

    2 комнаты
    71.4 / 34 / 16.4 м²
    этаж 9 из 10
    2025 год постройки
    3 дня назад
    Продаж 2-х кімнатної новобудови на Південно-Кільцевій. Квартира площею 71,4 м², просто, світла, має велику кухню, дві окремі спальні, два санвузла та балкон з панорамними вікнами. Будинок зданий в експлуатацію, світло та вода є, ліфт працює, люди проживають. Ціна: 69 000$ Олексій - [телефон скрыт] АН «Penthouse»
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 49 900 $
    1 160 $/м²

    Сторожинецкая ул., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ Стынка ЖК GREENLAND
    1 комната
    43 / 15 / 13 м²
    этаж 9 из 9
    3 дня назад
    Продаж 1-но кімнатної новобудови на бульварі Буковинського Віче 1 від надійного забудовника «РомтімБуд». Стан від забудовника, 46 м², 5 поверх. Ціна: 52 500$ Олексій - [телефон скрыт] АН «Penthouse»
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 109 000 $
    1 879 $/м²

    Саратовская ул. (Саратовська), 2-Б

    1 комната
    58 / 19 / 21 м²
    этаж 3 из 3
    2024 год постройки
    5 дней назад
    Шикарна квартира в 6- ти квартирному будинку. Закритий двір . Тихий , спокійний , спальний район. Над квартирою ізольоване горище , яке є можливість перебудувати в мансардний поверх і зробити двох рівневу квартиру. Ремонт, меблі та побутова техніка нові та з сучасним дизайном.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям